Hummer H2 GEIGER vs Mustang GT500 SHELBY

Jedině u nás si můžete vyzkoušet maximální rychlost a výkon vozu na letištní ploše dlouhé 3 km, kde maximální rychlost vozů dosahuje až 300 km/hod – zažijte adrenalin na maximální možné úrovni.
 • Původně: 9 998 Kč
 • Platnost Kupónů do 31.10.2019
Sleva je aktivní

Název zážitku: Jízda ve voze Hummer H2 GEIGER  6.2. (598 koní)  a Ford Mustang GT500 SHELBY (683 koní)
Porovnejte jízdu ve dvou supersportech.

Jedině u nás si můžete vyzkoušet maximální rychlost a výkon vozu na letištní ploše dlouhé 3 km, kde maximální rychlost některých vozů dosahuje až 300 km/hod – zažijte adrenalin na maximální možné úrovni.

Popis zážitku:
Jízdy probíhají dle stanoveného programu, který je kombinací jízdy na běžné pozemní komunikaci, jízdy po dálnici a po letištní ploše, tak aby byl zážitek z jízdy co nejdokonalejší.

Obsah zážitku:
Balíček obsahuje jízdu ve voze Hummer H2 GEIGER (598 koní) (v
zhledem k speciální úpravě GEIGER je vůz určen pouze na jízdu po silnici, dálnici a případně na letištní sprint) a Ford Mustang GT500 SHELBY (683 koní) . Součástí této nabídky je instruktáž a seznámení se s vozy, přičemž čas na instruktáž a seznámení se nepočítá do doby zážitku.

Základní informace:
Délka zážitku cca 40 minut – cca 20 minut (ujetá vzdálenost 16 km včetně sprintu na letištní ploše) v každém z vozů.
Cena za benzín se platí na místě a je stanovena na 798,-Kč (v případě, že poukaz již PHM neobsahuje).
-
Obě jízdy je nutné uskutečnit ve stejném termínu.
- Ve voze s vámi jako spolujezdec jede zástupce provozovatele zážitku. Ve vozech je možné mít dva spolujezdce, za jednoho spolujezdce je účtován poplatek 299,-Kč.
Při převzetí vozidla je uzavírána smlouva o nájmu vozidla.
Na jízdy je nutné se dostavit o 30 minut dříve.
Neplatí se žádná kauce.
Pro čerpání služby je nutné předložit platný vytištěný zážitkový poukaz na jízdu, platný řidičský průkaz a občanský průkaz.
V ceně pronájmu vozidla je vždy zahrnuto havarijní pojištění ve standardním rozsahu s možností dokoupení úplného zproštění spoluúčasti na havarijním pojištění za 399,-Kč/vůz.
Zakoupením zážitkového poukazu na jízdu souhlasíte s obchodními podmínkami společnosti Showcars uvedenými na www.showcars.cz/obchodni-podminky/.
Více informací na www.showcars.cz.

Další informace:
Z jízdy snů si můžete odnést nejen nezapomenutelný zážitek, ale i památku ve formě profesionálního video záznamu, který Vám připomene chvilky, které jste prožili s vaším vysněným vozem. Ve voze je umístěna kamera GOPRO, ze které je pořízen záznam. Cena záznamu z jedné jízdy včetně 16GB karty Micro SDHC Class10 je 449,-Kč.

V průběhu vyřizování Vaší rezervace je Vám k dispozici občerstvení v našem Showcars Café. Připravili jsme pro Vás příjemné prostředí, velký výběr studených a teplých nápojů. O Vaše pohodlí se postará příjemný personál, který Vám splní nejen jízdu Vašich snů, ale připraví i lahodně vonící kávu či jiné občerstvení.

Balíček neobsahuje: Dopravu na místo konání, videozáznam, občerstvení a další služby a produkty nad rámec balíčku.

Dny a hodiny konání aktivity: Jízdy probíhají od středy do neděle, od 9:00 hod do 18:00 hod.

Nutné podmínky: Platný občanský průkaz, platný řidičský průkaz skupiny B a platný vytištěný zážitkový poukaz na jízdu.

Není Vám ještě 18 let, nebo nemáte řidičský průkaz? Nevadí! V případě že nevlastníte řidičské oprávnění skupiny B nebo vám ještě nebylo 18 let, popřípadě nesplňujete jiné požadované podmínky pro pronájem vozu, tak neklesejte na mysli, protože my Vám váš sen splníme! Naši profesionální řidiči jsou připraveni usednout na místo řidiče, aby Vám umožnili z pohledu spolujezdce prožít naplno neuvěřitelný zážitek ze sportovní jízdy vašeho vysněného vozu.

Zdravotní stav: způsobilost pro řízení motorového vozidla.

Počet účastníků: 1 osoba – držitel poukazu.


Doba trvání: Délka zážitku cca 40 minut –  cca 20 minut (ujetá vzdálenost 16 km včetně sprintu na letištní ploše) v každém z vozů.
(Letiště je dostupné pouze v lokalitě Mnichovo Hradiště).  Při zakoupení více poukazů lze dobu trvání poukazů spojit.

Fyzická náročnost (mírná – střední – vyšší): Mírná

Psychická náročnost (mírná – střední – vyšší): Mírná

Doprovod: Doprovod je možný – doprovod může využít zázemí s občerstvením v našem Showcars Café.

Počasí: Počasí má vliv.

Sezóna / Jízdy: Jízdy probíhají v období od 1. dubna do 31. října vždy v pracovních dnech od středy do neděle a to od 9:00 do 18:00 hod (jízdy ve dnech Po a Út jsou prováděny pouze na základě telefonické dohody). V jarním období od 1. do 31. března a podzimním období do 1. do 30. listopadu je vozový park omezen pouze na vybrané vozy, které lze provozovat v tomto období. V jarním a podzimním období mohou být jízdy zrušeny z důvodu nepříznivého počasí. V tomto případě bude posunut termín jízdy. Pokud se v tomto případě posune termín jízdy na dobu po splatnosti zážitkového certifikátu, bude přirozeně prodloužena jeho platnost.

Oblečení: Pohodlné

Instrukce: Na jízdu je nutné dostavit se minimálně 30 minut před jízdou, a to do showroomu Showcars na adrese Březina 127, 294 11 Loukov.

Lokalita: Místo převzetí vozu – Březina 127, 294 11 Loukov.

Adresa místa konání aktivity: Březina 127, 294 11 Loukov.

Jak se k nám dostanete: Sjedete z dálnice D10 Praha - Liberec na 63 km (Exit 63) a zařadíte se vlevo na silnici č.610 směr Hoškovice/Březina  a hned po levé straně naleznete provozovnu Showcars

Kontakt pro  rezervaci termínu: www.showcars.cz/objednavka;  +420 720 173 408, +420 720 173 409

GPS souřadnice: 50°32'45.5"N 15°02'21.0"E

Fotky a videa jsou pouze ilustrativní.

 • Jízdy je třeba uskutečnit v době platnosti poukazu.
 • platnost poukazu od 1. 4. 2019 do 30. 10. 2019
 • Vzhledem k speciální úpravě GEIGER je vůz Hummer určen pouze na jízdu po silnici, dálnici a případně na letištní sprint
 • Délka zážitku cca 40 minut – cca 20 minut (ujetá vzdálenost 16 km včetně sprintu na letištní ploše) v každém z vozů. Při zakoupení více poukazů lze dobu trvání poukazů spojit.
 • Pro rezervaci Vašich jízd využijte náš online rezervační kalendář na www.showcars.cz/objednavka/. Rezervace je nutná minimálně 14 dní před ukončením platnosti voucheru.
 • Obě jízdy je nutné uskutečnit ve stejném termínu.
 • Na jízdu je nutné se dostavit 30 minut před jejím započetím.
 • Cena za PHM se platí na místě a je stanovena na 798,-Kč (v případě, že již poukaz neobsahuje).
 • Ve voze s vámi jako spolujezdec jede zástupce provozovatele zážitku. Ve vozech které to umožnují (Subaru Impreza WRX STI, Renault Megane RS Trophy, Ford Mustang GT500 SHELBY, Nissan GT-R, Porshce 911 Carrera S, Hummer H2 GEIGER) je možné mít  spolujezdce. Za jednoho spolujezdce je účtován poplatek ve výši 299,- Kč.
 • Při převzetí vozidla je uzavírána smlouva o nájmu vozidla.
 • V ceně pronájmu vozidla je zahrnuto havarijní pojištění ve standardním rozsahu s možností dokoupení úplného zproštění spoluúčasti na havarijním pojištění za 399,-Kč/vůz.
 • Neplatí se žádná kauce.
 • Dále je možné dokoupit video záznam, který je pořízen během jízdy z kamery GOPRO umístěné ve voze. Cena videonahrávky z jízdy včetně karty Micro SDHC 16GB Class10 je 449,-Kč/vůz.
 • Pro čerpání služby je nutné předložit vytištěný platný voucher, občanský a řidičský průkaz skupiny B.
 • Rezervaci je možné zrušit nebo změnit nejpozději tři dny před zamluveným termínem.
 • Vozy se mohou z technických důvodů měnit. Pokud si vyberete sportovní vůz, který musel k mechanikům, tak dostanete adekvátní náhradní sportovní vůz, či jiný termín.
 • Zakoupením voucheru souhlasíte s obchodními podmínkami společnosti Showcars uvedenými na www.showcars.cz/obchodni-podminky/.
 • Více informací k zážitku naleznete na webových stránkách www.showcars.cz.

Ručíme za dodavatele této slevy

Showcars s.r.o.
Březina 127
Loukov, 294 11

http://www.showcars.cz
info@showcars.cz
Tel: +420 720 173 408

Zobrazit profil dodavatele

Mapa
Lng: 15.03917050, Lat: 50.54596530 (zvětšit mapu)

Platnost poukazu: od 1. 4. 2019 do 30. 10. 2019

Popis zážitku: Jízdy probíhají dle stanoveného programu, který je kombinací jízdy na běžné pozemní komunikaci, jízdy po dálnici a po letištní ploše, tak aby byl zážitek z jízdy co nejdokonalejší.

Obsah zážitku:
Balíček obsahuje jízdu ve voze Hummer H2 GEIGER (V
zhledem k speciální úpravě GEIGER je vůz Hummer určen pouze na jízdu po silnici, dálnici a případně na letištní sprint) a Ford Mustang GT500 SHELBY (683 koní). Součástí této nabídky je instruktáž a seznámení se s vozy, přičemž čas na instruktáž a seznámení se nepočítá do doby zážitku.

Základní informace:
Délka zážitku cca 40 minut – cca 20 minut (ujetá vzdálenost 16 km včetně sprintu na letištní ploše) v každém z vozů (letiště je dostupné pouze v lokalitě Mnichovo Hradiště).
- Poukaz je nutné vyčerpat v době jeho platnosti. Rezervaci provádějte minimálně 14 dní před ukončením platnosti poukazu v rezervačním systému na www.showcars.cz/objednavka. Obě jízdy je nutné uskutečnit ve stejném termínu (v jeden den).

- Cena za benzín se platí na místě a je stanovena na 798,-Kč (v případě, že poukaz již PHM neobsahuje).
- Ve voze s vámi jako spolujezdec jede zástupce provozovatele zážitku. Ve vozech je možné mít spolujezdce, za jednoho spolujezdce je účtován poplatek 299,-Kč./vůz.
Při převzetí vozidla je uzavírána smlouva o nájmu vozidla. 
Na jízdy je nutné se dostavit o 30 minut dříve.
Neplatí se žádná kauce.
Pro čerpání služby je nutné předložit platný vytištěný zážitkový poukaz na jízdu, platný řidičský průkaz a  platný občanský průkaz.
- Rezervaci je možné zrušit nebo změnit nejpozději tři dny před zamluveným termínem.

V ceně pronájmu vozidla je vždy zahrnuto havarijní pojištění ve standardním rozsahu s možností dokoupení úplného zproštění spoluúčasti na havarijním pojištění za 399,-Kč/vůz.
- Vozy se mohou z technických důvodů měnit. Pokud si vyberete sportovní vůz, který musel k mechanikům, tak dostanete adekvátní náhradní vůz, či jiný termín. 

Zakoupením zážitkového poukazu na jízdu souhlasíte s obchodními podmínkami společnosti Showcars uvedenými na www.showcars.cz/obchodni-podminky/.
Více informací na www.showcars.cz.

Další informace:
Z jízdy snů si můžete odnést nejen nezapomenutelný zážitek, ale i památku ve formě profesionálního video záznamu, který Vám připomene chvilky, které jste prožili s vaším vysněným vozem. Ve voze je umístěna kamera GOPRO, ze které je pořízen záznam. Cena záznamu z jedné jízdy včetně 16GB karty Micro SDHC Class10 je 449,-Kč.

Balíček neobsahuje: Dopravu na místo konání, videozáznam, občerstvení a další služby a produkty nad rámec balíčku.

Dny a hodiny konání aktivity: Jízdy probíhají od středy do neděle, od 9:00 hod do 18:00 hod. 

Není Vám ještě 18 let, nebo nemáte řidičský průkaz? Nevadí! V případě že nevlastníte řidičské oprávnění skupiny B nebo vám ještě nebylo 18 let, popřípadě nesplňujete jiné požadované podmínky pro pronájem vozu, tak neklesejte na mysli, protože my Vám váš sen splníme! Naši profesionální řidiči jsou připraveni usednout na místo řidiče, aby Vám umožnili z pohledu spolujezdce prožít naplno neuvěřitelný zážitek ze sportovní jízdy vašeho vysněného vozu. 

Zdravotní stav: způsobilost pro řízení motorového vozidla.

Počet účastníků: 1 osoba – držitel poukazu.

Fyzická náročnost (mírná – střední – vyšší): Mírná

Psychická náročnost (mírná – střední – vyšší): Mírná

Doprovod: Doprovod je možný – doprovod může využít zázemí s občerstvením v našem Showcars Café.

Počasí: Počasí má vliv.

Sezóna / Jízdy: Jízdy probíhají v období od 1. dubna do 31. října vždy v pracovních dnech od středy do neděle a to od 9:00 do 18:00 hod (jízdy ve dnech Po a Út jsou prováděny pouze na základě telefonické dohody).

Oblečení: Pohodlné

Instrukce: Na jízdu je nutné dostavit se minimálně 30 minut před jízdou, a to do showroomu Showcars na adrese Březina 127, 294 11 Loukov.

Adresa místa konání aktivity: Březina 127, 294 11 Loukov.

Jak se k nám dostanete: Sjedete z rychlostní komunikace první třídy R10/E65 Praha – Liberec na 63 km (Exit 63) a zařadíte se vlevo na silnici č. 610 směr Hoškovice / Březina a hned po levé straně naleznete provozovnu Showcars.

Kontakt pro rezervaci termínu:  www.showcars.cz/objednavka; +420 720 173 408, +420 720 173 409

GPS souřadnice: 50°32'45.5"N 15°02'21.0"E

 • fotky jsou pouze ilustrativní

 

Kde uplatnit

Showcars s.r.o.
Březina 127
Loukov, 294 11

http://www.showcars.cz
info@showcars.cz
Tel: +420 720 173 408

Všechny ceny jsou včetně DPH. Jsme plátci DPH.

GoPay Verified by VISA MasterCard SecureCode