Rallye Challenge v Subaru Impreza WRX STI - staň se řidičem rallye káry

Jedině u nás si můžete vyzkoušet maximální rychlost a výkon vozu na letištní ploše dlouhé 3 km.
Koupit od 1 099 Kč Tato nabídka obsahuje varianty
 • Původně: 3 599 Kč
 • Platnost Kupónů do 31.10.2019
do konce
Sleva je aktivní

Název zážitku: Rallye Challenge v Subaru Impreza WRX STI - staň se řidičem rallye káry

Jedině u nás si můžete vyzkoušet maximální rychlost a výkon vozu na letištní ploše dlouhé 3 km, kde maximální rychlost vozu dosahuje až 300 km/hod – zažijte adrenalin na maximální možné úrovni.

Akce pro milovníky rychlých aut! Luxusní nadupaná kára s drtivou slevou! 

 

Showcars nabízí to nejlepší a současně to nejrychlejší co je v dnešní době na trhu se sportovními automobily.

Projeďte se jako pravý rallye závodník, Jako jediní na trhu Vám nabízíme neskutečný zážitek jízdy v opravdovém klenotu mezi rallye vozy. Jedná se o legendární sportovní vozidlo Subaru Impreza WRX STI. Užijete si extrémní jízdu na silnici, polygonu Showcars při kterém vám adrenalin stoupne na maximální možnou úroveň.

 

 

Subaru Impreza WRX STI

Rozměry: D x Š x V: 4 580 x 1 795 x 1 470 mm
Motor: Plochý zážehový čtyřválec s protiběžnými písty
DOHC 16V s přeplňováním.
Zdvihový objem: 2 457cc
Nejvyšší výkon: 221kW (300 PS) / 6 000 ot./min
Největší točivý moment: 407Nm / 4 000 ot./min
Převodovka: 6MT, DCCD AWD
 
Subaru Impreza WRX STI se nepodobá žádnému jinému automobilu. Dokáže spojit špičkový výkon s přesností, parametry vyladěné v soutěžích rallye s praktičností v každodenním provozu, a to způsobem, který tento vůz řadí do zcela samostatné kategorie. Odlišuje se v první řadě výtečnou ovladatelností a kontrolou nad vozem, která je dána stálým pohonem všech kol Symmetrical AWD a motorem SUBARU BOXER. Tyto dvě koncepce dokonale spolupracují v harmonii výkonu a kontroly, která je charakteristická pro všechny komponenty WRX STI bez rozdílu. Subaru Impreza WRX STI je navržen s důrazem na co nejvyšší bezpečnost, která kombinuje moderní prvky aktivní i pasivní bezpečnosti. Nad vozem máte dokonalou kontrolu za všech okolností, ale pro váš klid vyniká vůz také dostatečnou pevností karoserie. Výsledkem je vůz, který přináší vzrušení v každé zatáčce, který Vás naplňuje nadšením s každým zaburácením motoru, a který inspiruje pokaždé, když sevřete volant v ruce.
 
- Délka zážitku cca 20 minut (ujetá vzdálenost 16 km včetně sprintu na letištní ploše).
- Cena za benzín se platí na místě a je stanovena na 399,-Kč. (pokud již není součástí poukazu)
- Ve voze s vámi jako spolujezdec jede zástupce provozovatele zážitku. Ve voze Subaru Impreza WRX STI je možné mít další dva spolujezdce. Za jednoho spolujezdce je účtován poplatek ve výši 299,- Kč.
- Při převzetí vozidla je uzavírána smlouva o nájmu vozidla.
- Na jízdu je nutné se dostavit 30 minut před jejím započetím.
- Neplatí se žádná kauce.
- Pro čerpání služby je nutné předložit platný vytištěný poukaz na jízdu, platný řidičský průkaz a platný občanský průkaz.
- V ceně pronájmu vozidla je zahrnuto havarijní pojištění ve standardním rozsahu s možností dokoupení úplného zproštění spoluúčasti na havarijním pojištění za 399,-Kč.
- Zakoupením zážitkového poukazu na jízdu souhlasíte s obchodními podmínkami společnosti Showcars uvedenými na www.showcars.cz/obchodni-podminky/.
- Více informací na www.showcars.cz
 

Další informace:

Z jízdy snů si můžete odnést nejen nezapomenutelný zážitek, ale i památku ve formě profesionálního video záznamu, který Vám připomene chvilky, které jste prožili s vaším vysněným vozem.
V průběhu vyřizování Vaší rezervace je Vám k dispozici občerstvení v našem Showcars Café. Připravili jsme pro Vás příjemné prostředí, velký výběr studených a teplých nápojů. O Vaše pohodlí se postará příjemný personál, který Vám splní nejen jízdu Vašich snů, ale připraví i lahodně vonící kávu či jiné občerstvení.
Balíček neobsahuje: Dopravu na místo konání, video záznam, který je pořízen během jízdy z kamery umístěné ve voze. Cena videonahrávky z jízdy je 449,-Kč (včetně karty Micro SDHC  16GB Class10), další služby a produkty nad rámec balíčku.
Dny a hodiny konání aktivity: Jízdy probíhají od středy do neděle, od 9:00 hod do 18:00 hod.
Nutné podmínky: Platný občanský průkaz, platný řidičský průkaz skupiny B a platný vytištěný poukaz na jízdu.
Není Vám ještě 18 let, nebo nemáte řidičský průkaz? Nevadí! V případě že nevlastníte řidičské oprávnění skupiny B nebo vám ještě nebylo 18 let, popřípadě nesplňujete jiné požadované podmínky pro pronájem vozu, tak neklesejte na mysli, protože my Vám váš sen splníme! Naši profesionální řidiči jsou připraveni usednout na místo řidiče, aby Vám umožnili z pohledu spolujezdce prožít naplno neuvěřitelný zážitek ze sportovní jízdy vašeho vysněného vozu.
Zdravotní stav: způsobilost pro řízení motorového vozidla.
Počet účastníků: 1 osoba - držitel poukazu.
Doba trvání: Délka zážitku  cca 20 minut, ujetá vzdálenost 16 km včetně sprintu na letištní ploše (Letiště je dostupné pouze v lokalitě Mnichovo Hradiště). Při zakoupení více poukazů lze dobu trvání jízdy spojit. Jízdy probíhají dle stanoveného programu, který je kombinací jízdy na běžné pozemní komunikaci, jízdy po dálnici a po letištní ploše, tak aby byl zážitek z jízdy co nejdokonalejší.
Fyzická náročnost (mírná – střední – vyšší): Mírná
Psychická náročnost (mírná – střední – vyšší): Mírná
Doprovod: Doprovod je možný - doprovod může využít zázemí s občerstvením v našem Showcars Café.
Počasí: Počasí má vliv.
Sezóna / Jízdy: Jízdy probíhají v období od 1. dubna do 31. října vždy v pracovních dnech od středy do neděle a to od 9:00 do 18:00 hod (jízdy ve dnech Po a Út jsou prováděny pouze na základě telefonické dohody).
V jarním období od 1. do 31. března a podzimním období do 1. do 30. listopadu je vozový park omezen pouze na vybrané vozy, které lze provozovat v tomto období. V jarním a podzimním období mohou být jízdy zrušeny z důvodu nepříznivého počasí. V tomto případě bude posunut termín jízdy. Pokud se v tomto případě posune termín jízdy na dobu po splatnosti zážitkového certifikátu, bude přirozeně prodloužena jeho platnost.
Oblečení: Pohodlné
Doporučení: Na jízdu je nutné dostavit se minimálně 30 minut před jízdou.
 

Seznam Showcars lokalit

Lokalita: Místo převzetí vozu - Březina 127, 294 11 Loukov
Adresa místa konání aktivity: Březina 127, 294 11 Loukov
Kontakt pro rezervaci: www.showcars.cz/objednavka ;  +420 720 173 408, +420 720 173 409
GPS souřadnice: 50°30'48.953"N, 14°58'13.616"E

http://www.showcars.cz/showcars-lokality/
Poplatek 399 Kč za PHM se hradí na místě (v případě, že není součástí poukazu)

Záznam z jízdy

Pouze u nás si z jízdy snů můžete odnést nejen nezapomenutelný zážitek, ale i památku ve formě profesionálního video záznamu, který Vám připomene chvilky, které jste prožili s vaším vysněným vozem. Ve voze je umístěna kamera GOPRO, ze které je pořízen záznam. Cena záznamu z jízdy včetně karty Micro SDHC 16GB Class10 je 449,- Kč.

Showcars Café

V průběhu vyřizování Vaší rezervace je Vám k dispozici občerstvení v našem Showcars Café. Připravili jsme pro Vás příjemné prostředí, velký výběr studených a teplých nápojů.

Není Vám ještě 18 let, nebo nemáte řidičský průkaz?

Nevadí! Váš sen Vám splníme! Naši profesionální řidiči jsou připraveni usednout na místo řidiče, aby Vám umožnili s pohledu spolujezdce prožít naplno neuvěřitelný zážitek ze sportovní jízdy vašeho vysněného vozu.

 

Fotky a videa jsou pouze ilustrativní.

 • Jízdu je třeba uskutečnit v době platnosti poukazu.
 • Délka zážitku cca 20 minut, nebo cca 40 minut, nebo cca 60 minut - dle varianty poukazu (ujetá vzdálenost 16 km, nebo 32 km, nebo 48 km včetně sprintu na letištní ploše). Letiště je dostupné pouze v lokalitě Březina - Mnichovo Hradiště.
 • Jízdy probíhají dle stanoveného programu, který je kombinací jízdy na běžné pozemní komunikaci, jízdy po dálnici a po letištní ploše, tak aby byl zážitek z jízdy co nejdokonalejší.
 • Při zakoupení více poukazů lze dobu trvání poukazů spojit.
 • Pro rezervaci Vaší jízdy využijte náš online rezervační kalendář, kde si můžete vybrat termín a vozidlo Vašich snů www.showcars.cz/objednavka/. Rezervace je nutná minimálně 14 dní před ukončením platnosti voucheru.
 • Na jízdu je nutné se dostavit 30 minut před jejím započetím.
 • Cena za PHM se platí na místě a je stanovena na 399,-Kč pro variantu 20 minut (pokud není již součástí poukazu).
 • Ve voze s vámi jako spolujezdec jede zástupce provozovatele zážitku. Ve vozech které to umožnují (Subaru Impreza WRX STI, Renault Megane RS Trophy, Hummer H2 GEIGER V8 6.2, Nissan GT-R, Ford Mustang GT500 SHELBY) je možné mít dva spolujezdce. Za jednoho spolujezdce je účtován poplatek ve výši 299,- Kč.
 • Při převzetí vozidla je uzavírána smlouva o nájmu vozidla.
 • V ceně pronájmu vozidla je zahrnuto havarijní pojištění ve standardním rozsahu s možností dokoupení úplného zproštění spoluúčasti na havarijním pojištění za 399,-Kč.
 • Neplatí se žádná kauce.
 • Dále je možné dokoupit video záznam, který je pořízen během jízdy z kamery GOPRO umístěné ve voze. Cena videonahrávky z jízdy včetně karty Micro SDHC 16GB Class10 je 449,-Kč.
 • Pro čerpání služby je nutné předložit vytištěný platný voucher, občanský a řidičský průkaz skupiny B.
 • Rezervaci je možné zrušit nebo změnit nejpozději tři dny před zamluveným termínem.
 • Vozy se mohou z technických důvodů měnit. Pokud si vyberete sportovní vůz, který musel k mechanikům, tak dostanete adekvátní náhradní sportovní vůz.
 • Zakoupením voucheru souhlasíte s obchodními podmínkami společnosti Showcars uvedenými na www.showcars.cz/obchodni-podminky/.
 • ​Více informací k zážitku naleznete na webových stránkách www.showcars.cz

Ručíme za dodavatele této slevy

Showcars s.r.o.

Březina 127

294 11 Loukov


e-mail: info@showcars.cz

tel.: 720 173 408

tel: 720 173 409

http://www.showcars.cz

Zobrazit profil dodavatele

Mapa
Lng: 15.03917050, Lat: 50.54596530 (zvětšit mapu)
 • Rallye Challenge v Subaru Impreza WRX STI - staň se řidičem rallye káry
 • Platnost poukazu je do 31. 10. 2019 (jízdu je možné uskutečnit pouze v jízdní sezoně od 1.4. do 31.10. v předem vypsaných termínech)
 • Jízdu je třeba uskutečnit v době platnosti poukazu.
 • Délka zážitku cca 20 minut, nebo cca 40 minut, nebo cca 60 minut - dle varianty poukazu (ujetá vzdálenost 16 km, nebo 32 km, nebo 48 km včetně sprintu na letištní ploše). Letiště je dostupné pouze v lokalitě Březina - Mnichovo Hradiště.
 • Při zakoupení více poukazů lze dobu trvání poukazů spojit.
 • Pro rezervaci Vaší jízdy využijte náš online rezervační kalendář, kde si můžete vybrat termín a vozidlo Vašich snů www.showcars.cz/objednavka/. Rezervace je nutná minimálně 14 dní před ukončením platnosti voucheru.
 • Na jízdu je nutné se dostavit 30 minut před jejím započetím.
 • Cena za PHM se platí na místě a je stanovena na 399,-Kč pro variantu 20 minut (pokud není již součástí poukazu).
 • Ve voze s vámi jako spolujezdec jede zástupce provozovatele zážitku. Ve vozech které to umožnují (Subaru Impreza WRX STI, Renault Megane RS Trophy, Hummer H2 GEIGER V8 6.2, Nissan GT-R, Ford Mustang GT500 SHELBY) je možné mít dva spolujezdce. Za jednoho spolujezdce je účtován poplatek ve výši 299,- Kč.
 • Při převzetí vozidla je uzavírána smlouva o nájmu vozidla.
 • V ceně pronájmu vozidla je zahrnuto havarijní pojištění ve standardním rozsahu s možností dokoupení úplného zproštění spoluúčasti na havarijním pojištění za 399,-Kč.
 • Neplatí se žádná kauce.
 • Dále je možné dokoupit video záznam, který je pořízen během jízdy z kamery GOPRO umístěné ve voze. Cena videonahrávky z jízdy včetně karty Micro SDHC  16GB Class10 je 449,-Kč.
 • Pro čerpání služby je nutné předložit vytištěný platný voucher, občanský a řidičský průkaz skupiny B.
 • Rezervaci je možné zrušit nebo změnit nejpozději tři dny před zamluveným termínem.
 • Vozy se mohou z technických důvodů měnit. Pokud si vyberete sportovní vůz, který musel k mechanikům, tak dostanete adekvátní náhradní sportovní vůz.
 • Zakoupením voucheru souhlasíte s obchodními podmínkami společnosti Showcars uvedenými na www.showcars.cz/obchodni-podminky/.
 • Více informací k zážitku naleznete na webových stránkách www.showcars.cz
Koupit od 1 099 Kč Tato nabídka obsahuje varianty, klikněte zde pro jejich zobrazení

Kde uplatnit

Showcars s.r.o.

Březina 127

294 11 Loukov


e-mail: info@showcars.cz

tel.: 720 173 408

tel: 720 173 409

http://www.showcars.cz

Všechny ceny jsou včetně DPH. Jsme plátci DPH.

GoPay Verified by VISA MasterCard SecureCode